preloading
Контакти
Випічка ТМ "Гаряча штучка"

Запашні слойки ТМ «Гаряча штучка» завжди розкуповуються покупцями швидко – як гарячі пиріжки. Це трапляється тому, що вони і є справжніми гарячими пиріжками, що випікаються безпосередньо в місцях продажу – фірмовій торгівельній мережі.
Адреси роздрібних торгівельних точок в м. Києві, де є можливість продегустувати нашу продукцію (під ТМ «Гаряча штучка»):

  • пр-т Перемоги, 60;
  • вул. Прорізна, 8;
  • вул. Павловська, 23;
  • метро М. Незалежності.

Продукція має попит з реалізації в торгівельній мережі «АШАН», а також в учбових закладах м. Києва.


ТМ «Гаряча штучка» пропонує покупцям, що зголодніли, «зупинитись та підкріпитись» завжди свіженькими булочками з листкового тіста з різноманітними виключно натуральними начинками – солодкими, овочевими та м’ясними.

Каталог готової продукції

Таємниця успіху свіжості продукції ТМ «Гаряча штучка» полягає у використанні поширеної у США та Європі технології швидкозаморожених напівфабрикатів, яка дозволяє випікати рівно стільки продукції, скільки її потребує покупець саме зараз і саме у цьому місці продажу. При цьому гарантується якість продукції, яка є на 100% натуральною!

ТМ «Гаряча штучка» пропонує партнерство всім бажаючим мати власну справу шляхом відкриття власної фірмової точки на засадах франчайзингу.
Гнучкі умови співпраці роблять нашу пропозицію доступною для кожної людини, хто має хист та бажання працювати на себе. Задовольняючи попит споживачів у якісній продукції, ви маєте можливість повністю окупити всі витрати та отримувати стабільний прибуток вже через 2-3 місяці!


Начинка:

висока якість виробiв хлiбокомбiнату №10.